Abú Dhabí

Menu:

Ubytování v SAE:

Zajistěte si ubytování ve Spojených arabských emirátech online za pár minut. Největší nabídka hotelů. Nejlepší ceny. Bez rezervačních poplatků. Vše v češtině. Nezávislé recenze hotelů.


Kompletní nabídka ubytování v SAE


 Abú Dhabí


>> Aktuální nabídka hotelů v Abú Dhabí <<

Spojené arabské emiráty. Co musíte navštívit?

Spojené arabské emiráty nejsou příliš velkou zemí, přesto nabízí bezpočet krás a zajímavostí, které každým rokem lákají čím dál více turistů. Pakliže plánujete letní dovolenou v této exotické destinaci, určitě se vám hodí několik praktických rad. A to nejenom těch spojených se zajímavostmi země, ale i těch praktických, kam spadá třeba vízum do SAE.

S vízem si nedělejte těžkou hlavu

Hned na úvod se zmíníme o dokladech, jež je zapotřebí mít při cestě do Spojených arabských emirátů. Základem všeho je cestovní pas. Pokud se do této země nechystáte na dobu delší jak 90 dnů, potěšíme vás. Nemusíte se starat o žádné vízum a platit další poplatky navíc.

Co přináší spojené arabské emiráty?

Při návštěvě této země byste rozhodně neměli minout nejvyšší mrakodrap světa s názvem Burdž Chalífa. Velice okouzlující jsou také Palmové ostrovy. Ty jsou uměle vytvořené a vznikly pozvolným navážením kamene.

Při cestování po SAE sebou mějte určitě dostatek peněz. Tamní měna je dirham, se kterým se obejdete v podstatě v jakékoliv lokalitě. Takže například ve Velké mešitě šejka Zayada nebo při návštěvě nejluxusnějšího hotelu světa zvaného Burdž al-Arab.

Poznávejte více než jenom slavné objekty

Spojené arabské emiráty vás nebudou svazovat jen příměstským luxusem. Pokud při dovolené zatoužíte po dobrodružství, vyrazte na pouštní safari, kde na vás čekají nezapomenutelné, a hlavně obří písečné duny. Za zmínku stojí i Dubajská zázračná zahrada, kde se můžete kochat pohledem na 45 milionů květin.

Jak můžete správně tušit, SAE je místem, kde odpadají jakékoliv zábrany a limity. Destinace, jež vás vymaní z běžného stereotypu a přinese něco více než jen povalování se na pláži u moře. Proto neváhejte a zařaďte Spojené arabské emiráty do svého letošního itineráře. Nebudete litovat.