Abú Dhabí

Menu:

Ubytování v SAE:

Zajistěte si ubytování ve Spojených arabsých emirátech online za pár minut. Největší nabídka hotelů. Nejlepší ceny. Bez rezervačních poplatků. Vše v češtině. Nezávislé recenze hotelů.


Kompletní nabídka ubytování v SAE


Luxusní hotely v Abú Dhabí


>> Aktuální nabídka hotelů v Abú Dhabí <<

Zde je výběr luxusních hotelů v Abú Dhabí:

Grand Millennium Al Wahda Abu Dhabi
Tento pětihvězdičkový hotel se nachází v Abu Dhabi, hned vedle nákupního centra Al Wahda, a svým hostům nabízí střešní bazén, posilovnu a lázně. Hotel je vzdálený patnáct minut jízdy od výstaviště v Abu Dhabi.

Stylové pokoje v hotelu Grand Millennium Al Wahda Abu Dhabi jsou vybaveny kabelovou televizí, prostorným posezením se stoly a židlemi, lednicí a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Každý pokoj má také vlastní koupelnu s toaletními potřebami. Součástí hotelu Al Wahda Abu Dhabi je také celkem sedm barů a restaurací, které nabízejí jídla asijské, italské i mezinárodní kuchyně připravovaná slavnými šéfkuchaři. Hotel svým hostům nabízí Wi-Fi připojení zdarma a také možnost bezplatného využití soukromého parkoviště.
Podrobnější informace o hotelu Al Diar Mina Hotel, fotografie, recenze hotelu.

Millennium Hotel Abu Dhabi
Millennium Hotel Abu Dhabi je stylovým, přesto klidným hotelem, který poskytuje výhled na městský park Capital Gardens a Arabský záliv. Millenium Abu Dhabi je vzdálen pět minut chůze od obchodního domu Al Mariah Cinema & Shopping Mall. Městské výstaviště je vzdáleno patnáct kilometrů.

Millennium Hotel Abu Dhabi nabízí prostorné pokoje s nábytkem z tvrdého dřeva. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny LCD televizí a okny od podlahy až po strop s výhledem na zahradu nebo záliv. Restaurace Citrus podává mezinárodní kuchyni a vegetariánská jídla. Její venkovní terasa přímo sousedí s malebným parkem Capital Gardens.
Podrobnější informace o hotelu Al Diar Mina Hotel, fotografie, recenze hotelu.